Rreth Nesh

Qendroni ne nje nga
Hotelet kryesore ne Shengjin

Resorti i Plazhit Tanushaj, një destinacion i mahnitshëm, për të krijuar momente të paharrueshme për të
gjithë vizitorët, udhëtarëve dhe familjet. Ky resort bëhet një nga vendet më të dashura në Shëngjin,
një vend ku familjet mblidhen së bashku për të festuar raste të veçanta, ku udhëtarët qëndrojnë për tu
mahnitur nga plazhi ynë, kultura jonë dhe mikpritja, ku sipërmarrësit flasin për biznes
Modern elegant, por edhe unik dhe i njohur, shërbim i plotë, restorante të mrekullueshme me kuzhinën
tradicionale dhe mesdhetare ka gjithçka që ju nevojitet për të bërë kujtime të përjetshme.

2. Hapsire Parkimi 2. Pishine 3. Sherbim Pastrimi
Ejani te mahniteni nga resorti yne, sherbimet tona, dhomat dhe mikepritja e ngrohte.

Tanushaj beach resort

Arsyet kryesore per te qendruar ne hotelin tone

Vendodhja

Ne jemi pozicionuar pranë detit dhe kjo e bën vendndodhjen tonë një nga arsyet kryesore që ne jemi destinacioni më I zgjedhur për pushimet tuaja

Bar

Shijoni një kafe ose koktej të shijshëm dhe mahnituni nga pamja befasuese e barit tonë

tanushaj-about

Sherbimi

Me më shumë se 10 vjet përvojë, stafi ynë është i kualifikuar për t'iu përgjigjur çdo kërkese dhe për të siguruar një qëndrim të kënaqshëm në hotelin tonë

Pishina

Zona e Pishinës është zemra e hotelit. Arratisuni atje ku pamjet e detit dhe plazhit janë të pafundme. Pishina jonë, është një ftesë paqësore për të gjithë mysafirët tanë. Shijoni kopshtet dhe tarracat tona panoramike ku mund të relaksoheni dhe të shijoni pishinën tonë të madhe.

parimi

Standartet Tona

Mikpritja ne nivelin me te larte

Vemendje e madhe ndaj detajeve

Qendrim i rehatshem

Staf i kualifikuar

Mysafiret jane familja jone

Cmimet me te mira